رییس اداره مخابرات منطقه تربت حیدریه گفت : 98 درصد مردم این منطقه با 89هزار خط ثابت از خدمات این اداره بهره مند هستند.

 حسن رضایی افزود: شهرستان های بردسکن، خلیل آباد، کاشمر، مه ولات، زاوه، خواف و رشتخوار زیر پوشش اداره مخابرات منطقه تربت حیدریه هستند.
وی حوزه نگهداری فیبرنوری این منطقه را حدود دو هزار و 500 کیلومتر عنوان کرد و گفت: تعداد مشترکان اینترنت پرسرعت نیز 12 هزار و 192 مشترک است که از این تعداد 9 هزار و 421 مشترک مشغول کار هستند و تعداد منصوبه کافوهای نوری هم دو هزار و 209 مشترک است که 2199 مورد از این تعداد مشغول کار می باشند.
رضایی در تشریح فعالیت های سال جاری افزود: نصب و راه اندازی هشت سایت BTS) 3G)، نصب و راه اندازی دکل خودایستا 42 متری در مرکز شهید مدرس، اجرای کابل کشی روستای دافی و راه اندازی 130 شماره تلفن در این روستا، نصب و راه اندازی دو کافوی نوری در خانه های مسکن مهر شهرک ولیعصر (عج) ، واگذاری ADSL به تعداد دو هزار و 674 پورت، واگذاری تلفن ثابت به تعداد یک هزار و 235 شماره و بهینه سازی تجهیزات فنس سایت های BTS بمنظور جلوگیری از سرقت، از جمله این فعالیت ها است.

وی اظهار کرد: انتقال دو دستگاه سوئیچ BSC پرظرفیت تلفن همراه به تربت حیدریه، کابل کشی فیبرنوری برای 15 سایت BTS شهر تربت حیدریه، ارائه طرح توسعه و تقویت شبکه کابل برای مناطق روستای دوغشک، بلوار باهنر، شهرک ولیعصر (عج)، ابتدای جاده عباس آباد و کوی پردیس و واگذاری بیش از 800 شماره تلفن ثابت، از دیگر اقدامات شرکت مخابرات در مدت یاد شده بوده است.

منبع : khorasan markazi |98 درصد مردم تربت حیدریه از خدمات مخابرات بهره مند هستند
برچسب ها : هزار ,تربت ,مخابرات ,منطقه ,اندازی ,تلفن ,تربت حیدریه ,شهرک ولیعصر ,تربت حیدریه، ,شماره تلفن ,درصد مردم ,اداره مخابرات منطقه